حضرت امام خامنه ای ( مدظله ) در روز عید فطر :


امروز شما اعتراف می‌کنید که اشتباه کردید. الان هم دارید اشتباه می‌کنید.بیدار شوید. حقیقت را بفهمید. در منطقه اشتباهات بزرگی را مرتکب می‌شوید. 

رئیس‌جمهور آمریکا در سخنان اخیر خود  اعتراف کرد که در 28 مرداد آمریکایی در ایران خطا کردند. اعتراف کرد که در کمک به صدام حسین آمریکایی‌ها خطا کردند. وی ده‌ها مورد را نگفت. شکنجه‌ها ، غارت‌ها، کشتارها، از بین بردن عزت ملت ایران را نگفت. تسلط صهیونیست‌ها را نگفت. نابود کردن مسافرین هواپیمای مسافربری را به وسیله شلیک موشک از دریا را نگفت.


این آقا (رئیس جمهور امریکا) گفته است می تواند ارتش ایران را نابود کند. قدیمی های ما این جور حرف ها را لاف در غریبی می گفتند. اگر می خواهند درست بفهمند اگر می خواهند از تجربه های خود درست استفاده بکنند بدانند اگر جنگی این جا اتفاق بیفتد آن کسی که سرشکسته از جنگ خارج خواهد شد آمریکای متجاوز و جنایتکار است.


میگویند ما ایران را تسلیم کردیم،مگر به خواب ببینند،پنج رییس جمهور گذشته ی امریکا در این ارزو که جمهوری اسلامی را تسلیم کنند،یا مردند یا در تاریخ گم شدند،شما هم مثل انها،هرگز به این ارزو نمیرسید.  با این مذاکرات و با متنی که تهیه شده، در هر صورت سیاست ما در مقابل دولت مستکبر آمریکا هیچ تغییری نخواهد کرد


سیاست های آمریکا در منطقه با سیاست های جمهوری اسلامی ۱۸۰ درجه اختلاف دارد منبع انواع عکس نوشته برای فضای مجازی :

http://aksestan.blog.ir

منبع : مختار |سخنان حضرت امام خامنه ای در روز عید فطر خطاب به دشمنان
برچسب ها : نگفت ,سیاست ,آمریکا ,جمهوری اسلامی ,حضرت امام